Equatorial Guinea

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Equatorial Guinea

Nemovitosti na prodej v Rovníková Guinea

 

Republika Rovníková Guinea je státem střední Afriky. Je to druhý z nejmenších států z hlediska povrchu. To hraničí s Kamerunem na sever, Gabon na východ a na jih a Guinejský záliv na západ.

Malabo je jeho hlavním městem a nachází se na severním pobřeží ostrova Bioko

To by mohl být vhodný čas na hledání nemovitostí určených k prodeji v Rovníkové Guineji, ale nesmíme zapomínat, že má ekonomiku silně spojenou s uhlovodíky a ropným průmyslem.

Nejlepší města investovat do nemovitosti k prodeji v Rovníkové Guineji jsou Malabo a Bata, které však mají neuspokojený rozvoj bytových jednotek v důsledku náhlého růstu obyvatelstva v posledních letech. Dalším problémem je infrastruktura, komunikační cesty, ale i odstraňování odpadů a odpadních vod.

 

Vláda v uplynulých letech investovala do výstavby mnoha bytových jednotek, aby vyhověla potřebám obyvatelstva, ale v současné době blokuje finanční prostředky, takže mnoho projektů bylo vyvinuto zahraničními investory, což vedlo k vytvoření nemovitosti k prodeji v Equatorial Guinea luxusní a především pro turisty.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB